• Witamy na naszej stronie

• BĘDZIESZ ZDOBYWAŁ WIEDZĘ
          • BĘDZIESZ PRACOWAŁ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE
          • W CZASIE NAUKI ZDALNEJ BĘDZIESZ PRACOWAŁ W ZAMKNIĘTYM ŚRODOWISKI G-SUITE

Dysponujemy bardzo dobrze wyposażoną bazą dydaktyczną ze sprzętem komputerowym i nowoczesnym sprzętem audiowizualnym (komputery, projektory multimedialne, tablice interaktywne) . Placówka dysponuje obiektem sportowym,
          w skład którego wchodzą: dwie sale gimnastyczne, zewnętrzne nowoczesne boisko do siatkówki i koszykówki
          ,salka do walki wręcz i samoobrony. Uczniowie mogą korzystać ze szkolnej biblioteki, czytelni
          i sali Samorządu Szkolnego. Biblioteka dysponuje bogatym księgozbiorem
          i zestawem stałych tytułów w prenumeracie w czytelni szkolnej.
          Wszystko w otoczeniu Szkolnego Ogrodu Leśnego !

Uczniowie mogą rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania na zajęciach dodatkowych z:
          biologii, geografii, informatyki, fizyki, języka angielskiego i matematyki
          w ramach projektu unijnego .Oferujemy również zajęcia dla uzdolnionych humanistów - KLUB MŁODEGO OBYWATELA, KLUB INICJATYW TWÓRCZYCH ( malarstwo i teatr), KOŁO PSYCHOLOGICZNE "eMOCja", a w ramach programu ERASMUS+ z kolegami z całej Europy uczeń może zadbać
          o środowisko.

• DOŁĄCZ DO MISTRZOWSKIEJ DRUŻYNY

• KOCHASZ SPORT?

NIE WIESZ, CO CHCESZ TRENOWAĆ?

DOŁĄCZ DO NAS  !!!

W HOOVERZE PROWADZIMY SEKCJĘ : KOSZYKÓWKI, SIATKÓWKI, SAMOOBRONY

PO LEKCJACH ZAPRASZAMY NA DODATKOWE ZAJĘCIA W SZKOLNYM KLUBIE SPORTOWYM.

• HOOVER TO WIELE MOŻLIWOŚCI

• RATOWNIK MEDYCZNY
        • PASJONUJE CIĘ MEDYCYNA? CHCESZ POMAGAĆ INNYM? POSZERZAĆ SWOJE PASJE MEDYCZNE KLASA  RATOWNICZO - MEDYCZNA? TO NA PEWNO ZASTRZYK POZYTYWNEJ EDUKACJI DLA CIEBIE!

• SPOŁECZNA
        • PEDAGOGIKA, PSYCHOLOGIA,  A MOŻE WOLONTARIAT ? CHCESZ PRACOWAĆ Z LUDŹMI? POTRAFISZ I CHCESZ POMAGAĆ INNYM?  W KLASIE SPOŁECZNEJ POKAŻEMY CI RÓŻNE TECHNIKI PRACY Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM.

• ARTYSTYCZNA
        • MASZ DUSZĘ ARTYSTY? FASCYNUJE CIĘ ŚWIAT TEATRU, KINA LUB MALARSTWA? ARTYSTYCZNA TO KLASA, KTÓRA ROZWINIE TWOJE TALENTY I NAUCZY OBCOWANIA ZE SZTUKĄ .

• WOJSKOWA
        • ODDZIAŁ PRZYGOTOWANIA WOJSKOWEGO TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! WE WSPÓŁPRACY Z MON I JEDNOSTKĄ WOJKOWĄ PRZEŻYJESZ PRAWDZIWY SURVIVAL DO EGZAMINU DOJRZAŁOŚCI!

• POŻARNICZA
        • POŻARNICZA TO NOWOŚĆ W NASZYCH SZEREGACH. TU POZNASZ PRACĘ SŁUŻB POŻARNICZYCH .TO KLASA DLA OSÓB Z PASJĄ, ODPOWIEDZIALNYCH, SŁUŻĄCYCH POMOCĄ DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI.

• POLICYJNA
        • POLICYJNA TO KLASA Z TRADYCJAMI I ZASADAMI. PRAWORZĄDNOŚĆ, CHARAKTER I DYSCYPLINA W TEJ KLASIE TO PODSTAWA.

• IV Liceum Ogólnokształcące w Rudzie Śląskiej, ul. Orzegowska 25
        • sekretariat@hoover.edu.pl; zso4hoover@gmail.com
        • 32 248 10 78
        • IV Liceum Ogólnokształcące im. Herberta Clarka Hoovera ul. Orzegowska 25 41-704 Ruda Śląska Poland