• Nasza szkoła zaangażowała się w projekt "Młode Głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym". Jest to bardzo ważna inicjatywa utworzona i nadzorowana przez fundację UNAWEZA założoną przez Martynę Wojciechowską.

W ramach projektu Fundacji prowadzi największe do tej pory w Polsce badanie stanu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz kampanię edukacyjną skierowaną do młodych, rodziców i nauczycieli.
        Celem jest stworzenie programu profilaktycznego i zwrócenie uwagi na problemy ze zdrowiem psychicznym wśród młodych. UNAWEZA  działa w koalicji fundacji, instytucji naukowych i organizacji oraz ekspertów.

To ostatni dzwonek na podjęcie działań, bo stan zdrowia psychicznego młodych osób jest alarmujący.

Badania koordynowane wspólnie z Fundacją Dbam o Mój Zasięg przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku 10-19 lat zarówno z dużych miast jak i małych miejscowości z każdego krańca Polski.

W ramach kampanii uczniowie, nauczyciele i rodzice otrzymają dostęp do wielu ciekawych materiałów edukacyjnych i kampanii, dzięki którym będziemy mogli lepiej zatroszczyć się o zdrowie psychiczne naszej młodzieży.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć również na stronie Młode Głowy

Materiały już wkrótce będą dostępne poniżej.