• Dzień Otwarty w Hooverze 26.04.2024r

Ósmoklasisto, poznaj nas na Dniu Otwartym!

Kiedy?

26.04.2024r

I tura 10:00 - 12:00

II tura 13:00 - 16:00

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

- Zobaczysz pojazdy służb mundurowych zgodnych ze specyfikacją naszych kierunków,

- oprowadzimy Cię po zakamarkach naszego budynku,

- będziesz uczestniczyć w lekcjach otwartych,

• 3a - w jednostce patronackiej w Bytomiu

Klasa 3A OPW na kolejnych zajęciach w jednostce patronackiej w Bytomiu. Dzisiaj w programie : wykonywanie działań taktycznych oraz przetrwanie w warunkach środowiska naturalnego.

Natomiast nasz poczet standardowy doskonalił swoje umiejętności z zakresu ceremoniału wojskowego.

• Wyniki szkolnego konkursu

W ramach Dni Teatru w naszej szkole można było wziąć udział w konkursach: poetyckim, plastycznym, teatralnym i muzycznym, inspirowanych opowiadaniem Marka Hłaski: "Okno".

Rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagród odbyło się dzisiaj.

Miło nam poinformować, że w kategorii poezja I miejsce zajął Bartłomiej Lipiec, II- Karolina Juraszek, III - Marta Lewicka',

• Efekty zbiórki "Nie zapominamy o dzieciach z Ukrainy"

Chcielibyśm serdecznie podziękować wszystkim za udział w naszej ostatniej zbiórce "Nie zapominamy o dzieciach z Ukrainy". Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać wiele potrzebnych rzeczy, które trafią do dzieci z Ukrainy. Wasze wsparcie sprawia, że możemy pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Dziękujemy za serce i zaangażowanie!

• Bal u Hoovera

W piątek z przytupem zakończyliśmy Dni Amerykańskie. Odbył się Bal u Hoovera, mieliśmy swój prom.

Samorząd szkolny zadbał o wystrój, przekąski i dobrą zabawę.

Nie zabrakło królowej i króla balu, gratulacje Nadio i Piotrku!

Kilka wspomnień z wczorajszego wieczora