Wolontariusze,
jeżeli nie jesteście w stanie sami odebrać swojego identyfikatora i zestawu wolontariusza i prosicie kogoś o wyręczenie was, napiszcie mu upoważnienie.
Pamiętajcie, aby w tym dokumencie był Wasz nr PESEL i nr dowodu osobistego osoby upoważnionej. Nie chcielibyśmy, aby Wasza puszka i identyfikator trafiły w niepowołane ręce.
Jeśli nie zdążyliście odebrać pakietów i ID, czekamy na Was jutro: piątek w godzinach 14.00-18.00!