Aktywność, dobra energia i sportowa rywalizacja – tak świętowaliśmy Dzień Zdrowia! Jednym z wydarzeń był konkurs skakania na skakance, który dostarczył mnóstwo emocji i pokazał świetną formę naszych uczniów
Wyniki konkursu:
I miejsce – Julita Błoniarz (IIIe) – 7 min 13 sek
II miejsce – Bartosz Malewski (IIIc) – 4 min 39 sek
III miejsce – Zuza Krupa (IIIe) – 4 min 2 sek
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości i sportowego ducha!
Pamiętajcie – ruch to zdrowie, a dobra zabawa to podstawa