• Paintball w Nowym Bytomiu

• Klasa 1 b i 1 d doskonali swoje umiejętności strzeleckie oraz atak i obronę na poligonie PAINTBALLOWYM w Nowym Bytomiu.

A po paintballu- ognisko

• Planetarium i ZOO w Chorzowie

• Hoover dziś w rozjazdach.

Klasy 1f i 2b odwiedziły Planetarium Śląskie i uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych pt. A jednak się kręci, podczas których dowiedziały się, jak zmienia się widziany z Ziemi układ gwiazd i planet w zależności od pory dnia czy roku. Uczniowie byli też na spacerze w Ogrodzie Zoologicznym, gdzie każdy mógł sobie zrobić zdjęcie ze swoim duchowym zwierzakiem.

Pogoda i humory dopisały, a wyremontowane Planetarium zrobiło wrażenie (nie tylko na tych, którzy widzieli je w poprzedniej odsłonie).

• Święto Herbu Miasta

• Poczet sztandarowy oraz przedstawiciele Oddziałów Przygotowania Wojskowego reprezentowali Hoovera podczas dzisiejszej mszy świętej z okazji Święta Herbu Miasta oraz 65-lecia Rudy Śląskiej.

• Big Blue - Rybnik

• Klasa 1A OPW odwiedziła dzisiaj Centrum Sportów Wodnych "Big Blue" w Rybniku.

Było dużo dobrej zabawy i ... mokrych ubrań.

• Nasze pasje

• Uczniowie Hoovera prezentują swoje umiejętności podczas pierwszej edycji imprezy "Nasze pasje", zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta w hali MOSiR

• Hoover w Berlinie

• Bardzo intensywny dzień w stolicy Niemiec.

Alexanderplatz ze słynną wieżą telewizyjną, spacer po reprezentacyjnej dzielnicy Mitte, Brama Brandenburska, wizyta na Checkpoint Charlie - jednym z symboli Zimnej Wojny, na deser - zwiedzanie fascynującego miejsca, jakim bez wątpienia jest Muzeum Techniki.

We <3 Berlin.

• Dzień Dziecka w Hooverze

• Śpiewać każdy może? Grać właściwie też(nawet polonistki). Od rana na szkolnych korytarzach rozbrzmiewają dźwięki ukulele. Snujemy szkolne opowieści i planujemy karierę naszego zespołu.

Dzień Dziecka wypadł w tym roku w sobotę, więc świętowanie w szkole trzeba było odłożyć do poniedziałku. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: od 10.00 budynek Hoovera zamienił się w salę kinową, studio makijażu i arenę sportowych zmagań. Można też było spróbować sił w karaoke, w quizie "kto to jest", nauczyć się prostych chwytów na ukulele, spędzić czas z książką, pograć w planszówki, czy pomalować na stretchu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się e-sportowe zmagania piłkarskie oraz loteria fantowa. Na zakończenie trzygodzinnej imprezy rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze bajkowe przebranie. Każdy uczeń otrzymał również słodką niespodziankę.

robiliśmy również zdjęcia "klasowe"

• Industriada 2024

• Hoover na tegorocznej Industriadzie Impreza na Ficinusie rozpoczęła się przemarszem z udziałem orkiestry dętej KWK "Pokój", mażoretek oraz reprezentacji rudzkich szkół, które wzięły udział w paradzie tradycyjnych śląskich beboków i szczig