• DZIEŃ OTWARTY JUŻ ZA NAMI

• Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za skorzystanie z zaproszenia na dzień otwarty. Zapraszamy we  wrześniu do naszych sal lekcyjnych. Przekonacie się, że nauka w Hooverze może być ciekawą przygodą.

• Zostań dawcą szpiku kostnego

• Dziś w naszej szkole gościliśmy przedstawicielkę fundacji DKMS, czyli organizacji wspierającej potencjalnych dawców szpiku.Na spotkaniu z trzecimi klasami Pani Daria przedstawiła krok po kroku, jak można zostać dawcą lub wolontariuszem. Mamy już nawet pierwszego zarejestrowanego potencjalnego dawcę. To Weronika Głodek z 3ap. Każdy może do niej dołączyć i zarejestrować się w bazie dawców. Wystarczy tylko wypełnić ankietę i zrobić wymaz z buzi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy jutro do sali 25. Tam na każdej przerwie będą na was czekać wolontariusze z naszej szkoły, którzy wszystko wyjaśnią.

• UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH 2022

• Ślubowanie klas pierwszych już za nami.

Oficjalna część szkolnej uroczystości odbyła się w piątek, tj. 8 kwietnia 2022 r. na sali gimnastycznej.
            Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę, natomiast wyróżnieni kadeci otrzymali stopnie awansu.
            Na zakończenie mogliśmy zobaczyć, jak zwykle doskonały, pokaz musztry.

Druga część uroczystości miała miejsce na szkolnym podwórku. Tym razem podziwialiśmy pokaz strażacki, po którym, pełni wrażeń, zasiedliśmy do wspólnego ogniska.

Gratulujemy raz jeszcze wszystkim wyróżnionym.

• Mamy stypendystów

• Uczniowie klasy III bp- Paulina Nowak i Dawid Warcholik otrzymali stypendium w ramach programu "Śląskie- inwestujemy w talenty".

Jest ono przyznawane uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy osiagają bardzo dobre wyniki w nauce.

Paulinie i Dawidowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

• Zapraszamy na wykłady

• Wykłady dotyczące oferty uczelni wojskowych oraz korzyści z nauki w klasach mundurowych odbędą się w sali 19 wg poniższego harmonogramu:

9:10 - klasa 1B

10:05 - klasa 2A i 3BG