• Poligon- dzień czwarty

• Dzisiaj znowu poznajemy coś nowego. Atrakcją czwartku na pewno są kajaki. Po wstępnym rozpoznaniu,jak należy poruszać wiosłami, ruszyliśmy przed siebie, było intensywnie i ciekawie. Smaku dodała rywalizacja między kajakarzami.Oprócz wiosłowania opanowaliśmy podstawowe wiadomości dotyczące łączności.

Ciemny, późny wieczór rozjaśniliśmy dużym ogniskiem, a o naszym śpiewie na pewno będą jeszcze długo mówić okoliczni mieszkańcy.

• Poligon w Siamoszycach - dzień trzeci

• Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem, czyli rozpoczynamy od rozruchu, apelu porannego, terenoznawstwa, okopywania, strzelania, pożarnictwa, zielonej taktyki, ćwiczeń związanych z działaniami policyjnymi. Jesteśmy coraz lepsi!

Druga grupa szkoliła wspinaczkę i zjazd na linie z Okiennika  Wielkiego. Stamtąd trzeba było wrócić do obozu i pokonać dystans 7,5 kilometrów.

• Kolejny dzień poligonu

• Dzisiejszy dzień to czas zdobywania kolejnych sprawności: samoobrona, szkolenie chemiczne. Próbowaliśmy również  naszych sił podczas wspinaczki na Okiennik Wielki.

Sporo emocji dostarczyły nam zjazdy na linie i wspinaczka w szczelinie. Zdjęcia potwierdzają, że jesteśmy miłośnikami tej aktywności. Poprawiamy kondycję fizyczną, a szczególnie pracujemy nad wytrzymałością naszych mięśni.

• Pierwszy dzień naszych klas mundurowych na poligonie

• Już w pierwszym dniu jesteśmy tak zintegrowani, jak nigdy dotąd. Podczas przemarszu do ośrodka mogliśmy podziwiać piękne okoliczności przyrody ( ok. 2 km) Siamoszyc ( gmina Kroczyce- Przyłubsko). Po apelu inauguracyjnym wszystko przebiegało według ustalonego, ściśle określonego porządku:

• terenoznawstwo
            • musztra
            • wspinaczka- przygotowania
            • strzelanie
            • sztuki walki
            • surwiwal

I tak do godziny 19.00

Przed nami apel wieczorny i cisza nocna.

To był bardzo aktywny dzień!

• BUDŻET OBYWATELSKI

• Zachęcamy wszyskich do zapoznania się z projektem obywatelskim nr 28 zadanie małe

PROJEKT NR 28

Budujemy bieżnię lekkoatletyczną wraz z ogrodzeniem!!!

GŁOSUJEMY OD 5 - 11 WRZEŚNIA 2022

PROSIMY O GŁOSY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW RUDY ŚLĄSKIEJ

UCZNIÓW, RODZICÓW, ABSOLWENTÓW, OKOLICZNYCH MIESZKAŃCÓW !!!!

ZA WSPARCIE Z GÓRY DZIĘKUJEMY!!